درباره ما

تاریخچه شرکت قالی طلایی ملت

شرکت قالی ستاره طلایی ملت در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید فرش ماشینی در شهر اصفهان به بهره برداری رسید. 

این شرکت با بهره برداری از بهترین ماشین آلات فرش ماشینی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته با ارائه بالاترین کیفیت، جایگاه مناسبی در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.

 این شرکت در سال ۱۳۹۱ گام مهمی برداشته و خط تولید انواع نخ های گلیم کیبل و فریز و هیت ست را راه اندازی نموده تا بتواند تحول بزرگی در تولید فرش و کیفیت هر چه بهتر آن داشته باشد و بسیار مفتخریم که توانسته ایم سهمی در پیشرفت کشورمان داشته باشیم.

درباره ایشان بدانیم

حاج حسین رجالی فرزند محمد جواد رجالی در تاریخ ۱۳۲۴/۱/۱ در محله بیدآباد اصفهان به دنیا امد.

وی درسن شش سالگی وارد دبستان جعفری شد و تحصیلات خود را با اخذ مدرک دیپلم در دبیرستان های جعفری و مولوی به پایان رسانید.

 مرحوم حاج محمدجواد رجالی در تیمچه ملک به شغل پتو فروشی مشغول بودند که حاج حسین نزد ایشان از کودکی به یادگیری کسب وکار پرداختند.

 انبارهایی که اجناس درآن نگهداری می شد شامل زاینده رود و انبارعدالت و انبار تیمچه ملک میباشد.

ایشان فعالیت خودرا با اخذ نمایندگی های مخمل کاشان فرش راوند کاشان شهربافت تهران و نمایندگی پارس البرز درسالهای متوالی ادامه داد. 

وی در سال ۱۳۶۹با احداث کارخانه زربافت شرق درقطب صنعتی جی با ایجاد چندین شغل در زمینه تولید فرش ماشینی کار خود را گسترش داد.

در سال ۱۳۷۳ مجوز خود از وزارت صنایع در زمینه بافندگی و رنگرزی پارچه با نام رزبافت شرق اخذ و در سال ۹۱ نام خود را از زربافت شرق به قالی ستاره طلایی ملت تغییر داد.

 با وجود کیفیت بالا در تولید، این برند دربین مردم محبوبیت خودرا پیدا کرد.

ایشان با تجربه چندین ساله خود در زمینه نساجی درمنطقه صنعتی محمداباد جرقویه در زمینی به مساحت ۱۷هزار مترمربع و زیربنای حدود ۱۰ هزار متر در منطقه محروم و توسعه کم با هدف ایجاد شغل جهت قشر جوان کلنگ زنی نمود.

 با مجوزاز سازمان صنعت معدن و تجارت اصفهان با نام نساجی الماس ریس آریا تولید نخ بی سی اف با ظرفیت ۳۰۰۰ تن و تابندگی و تثبیت حرارتی انواع نخهای فیلامنت و هیت ست شده با ظرفیت ۳۰۰۰ تن و تولید فرش ماشینی با ظرفیت ۵۰۰ هزار متر مربع در سال ۱۳۹۹ پروانه بهره برداری را اخذ نمود.