فرش ماشینی۷۰۰شانه

  فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

با توسعه و پیشرفت تکنولوژی در زمینه بافندگی فرش های ماشینی، این رزوها فرش های بسیار فراوانی در طرح های مختلف و در شانه و تراکم های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند و هر کدام از این فرش ها تفاوت ها و ویژگی هایی دارند.

 در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد فرش ماشینی ۷۰۰ شانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه جزو پرفروش ترین فرش های کلاسیک می باشد.

 فرش ماشینی ۷۰۰ شانه در قیاس با فرش های دیگر تراکم و شانه کمتری دارد. به همین علت این نوع فرش ضخیم تر و زمینه خالی تری در مقایسه با فرش های ۱۲۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه دارد و از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است.

ویژگی فرش های ۷۰۰ شانه چیست؟

نرمی و ضخامت فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه دلیل بسیار خوبی جهت انتخاب آنها در اتاق خواب و نشیمن می باشد. 

این نوع فرش ها را با بهترین و به روزترین ماشین های بافندگی، می بافند.

 فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه در طرح و نقش های بسیار زیبا و متنوعی بافته می شوند. به دلیل تنوع در رنگ و طرح زیاد فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه مشتریان بسیار فراوانی را به خود جذب نموده است و در قیاس با فرش های دیگر فروش بیشتری دارد.

الیاف به کار گرفته شده در فرش ماشینی ۷۰۰ شانه از پلی استر، نخ و الیاف اکریلیک است.

 مناسب ترین نخ جهت فرش ها خصوصا فرش های ۷۰۰ شانه، الیاف اکریلیک هیت ست شده است. زیرا استفاده از این الیاف سبب افزایش کیفیت فرش می شود. فرش های اکریلیک شده مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار، رطوبت، شستشو، نور، سایش و … دارند.

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه از نقشه و طرح های بسیار خوبی برخوردار می باشند و مطابق تمام سلیقه ها می باشند.

 تنوع بسیار زیاد در رنگبندی آنها سبب افزایش فروش آنها شده است. با توجه به طرح های زیبا و قیمت مناسب این نوع فرش ها، فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه بسیار ایده آل می باشند.