فرش ماشینی۷۰۰شانه

  فرش ماشینی 700 شانه

با توسعه و پیشرفت تکنولوژی در زمینه بافندگی فرش های ماشینی، این رزوها فرش های بسیار فراوانی در طرح های مختلف و در شانه و تراکم های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند و هر کدام از این فرش ها تفاوت ها و ویژگی هایی دارند.

 در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد فرش ماشینی 700 شانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

فرش ماشینی 700 شانه جزو پرفروش ترین فرش های کلاسیک می باشد.

 فرش ماشینی 700 شانه در قیاس با فرش های دیگر تراکم و شانه کمتری دارد. به همین علت این نوع فرش ضخیم تر و زمینه خالی تری در مقایسه با فرش های 1200 شانه و 1000 شانه دارد و از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است.

ویژگی فرش های 700 شانه چیست؟

نرمی و ضخامت فرش های ماشینی 700 شانه دلیل بسیار خوبی جهت انتخاب آنها در اتاق خواب و نشیمن می باشد. 

این نوع فرش ها را با بهترین و به روزترین ماشین های بافندگی، می بافند.

 فرش های ماشینی 700 شانه در طرح و نقش های بسیار زیبا و متنوعی بافته می شوند. به دلیل تنوع در رنگ و طرح زیاد فرش های ماشینی 700 شانه مشتریان بسیار فراوانی را به خود جذب نموده است و در قیاس با فرش های دیگر فروش بیشتری دارد.

الیاف به کار گرفته شده در فرش ماشینی 700 شانه از پلی استر، نخ و الیاف اکریلیک است.

 مناسب ترین نخ جهت فرش ها خصوصا فرش های 700 شانه، الیاف اکریلیک هیت ست شده است. زیرا استفاده از این الیاف سبب افزایش کیفیت فرش می شود. فرش های اکریلیک شده مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار، رطوبت، شستشو، نور، سایش و … دارند.

فرش ماشینی 700 شانه از نقشه و طرح های بسیار خوبی برخوردار می باشند و مطابق تمام سلیقه ها می باشند.

 تنوع بسیار زیاد در رنگبندی آنها سبب افزایش فروش آنها شده است. با توجه به طرح های زیبا و قیمت مناسب این نوع فرش ها، فرش های ماشینی 700 شانه بسیار ایده آل می باشند.

لطفاً منتظر بمانید...