فرش ۷۰۰ شانه

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد فرش ماشینی ۷۰۰ شانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

با توسعه و پیشرفت تکنولوژی در زمینه بافندگی فرش های ماشینی، این روزها فرش های بسیار فراوانی در طرح های مختلف و در شانه و تراکم های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند و هر کدام از این فرش ها تفاوت ها و ویژگی هایی دارند.

به همین علت این نوع فرش ضخیم تر و زمینه خالی تری در مقایسه با فرش های ۱۲۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه دارد و از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است.

ویژگی فرش های ۷۰۰ شانه چیست؟

نرمی و ضخامت این فرش ها، دلیل بسیار خوبی جهت انتخاب آنها در اتاق خواب و نشیمن می باشد. این نوع فرش ها را با بهترین و به روزترین ماشین های بافندگی، می بافند.

فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه در طرح و نقش های بسیار زیبا و متنوعی بافته می شوند. به دلیل تنوع در رنگ و طرح زیاد، مشتریان بسیار فراوانی را به خود جذب نموده است و در قیاس با فرش های دیگر فروش بیشتری دارد.

در این فرش ماشینی الیافی که بکار میگیرند از پلی استر، نخ و الیاف اکریلیک است.

مناسب ترین نخ جهت فرش ها خصوصا فرش های ۷۰۰ شانه، الیاف اکریلیک هیت ست است. زیرا استفاده از این الیاف سبب افزایش کیفیت فرش می شود.

فرش های اکریلیک مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار، رطوبت، شستشو، نور، سایش و … دارند.

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه از نقشه و طرح های بسیار خوبی برخوردار می باشند و مطابق تمام سلیقه ها می باشند. تنوع بسیار زیاد در رنگبندی آنها سبب افزایش فروش آنها شده است. با توجه به طرح های زیبا و قیمت مناسب این نوع فرش ها، فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه بسیار ایده آل می باشند.